Відповідно до  Плану всеукраїнських і міжнародних очно-заочних масових заходів з учнівською та студентською молоддю на 2012 р. (наказ Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України від 27.01.12 № 74), листа Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.03.12 р. № № 3.4/9-313 в Первомайському районі Миколаївської області з 29 квітня до 2 травня 2012 року відбулись відкриті змагання серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму «Кубок Бугу».

У змаганнях взяли участь збірні команди Луганської області старшої та молодшої вікових груп (тренер Правдін Д.), до складу якої увійшли учні Розкішнянської ССШ Лутугинського району, СЗШ №67 м. Луганська, СШ № 57 м. Луганська, СШ № 45 м. Луганська, вихованці Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Старша команда  стала володарем Кубку Буга, посівши І місце в загальнокомандному заліку. На командних дистанціях «смуга перешкод» та «крос-похід» вона стала  другою, а у особисто-командній смузі перешкод – першою. У особистому заліку серед юнаків знову відрізнився Черняк Олександр, зайнявши 1 місце. А луганські дівчата Максименко Олександра, Годованюк Марина та Хмельова Мар’яна зайняли вісь п’єдестал пошани, посівши відповідно І,ІІ та ІІІ місця.

Молодша команда також показала добрий результат у змаганнях на командній дистанції – «смуга перешкод» ( І місце), у особисто-командних змаганнях – 2 місце та 4 місце у змаганнях на дистанції «крос-похід». У  особистому заліку серед юнаків Ісичко Дмитро посів ІІІ місце. У загальному заліку молодша команда зайняла ІІ місце.