18-річна дівчина споживає 50 кілометрів локшини швидкого приготування - lapsha118-річна Джорджі Рідмен з англійського острова Уайт дотримується дієти винятково з дешевої локшини швидкого приготування,  бо  просто побоюється вживати  іншу їжу. Щорічно вона споживає до 50 кілометрів цього продукту.

У результаті неодноразових харчових отруєнь у віці 8 років дівчинка перестала вживати овочі, фрукти, м’ясні і молочні продукти. Вона просто не може змусити себе їх їсти, відчуваює паніку, задишку і пітливість щоразу, коли намагається піднести щось до рота.
Лікарі поставили Джорджі діагноз “вибірковий харчовий розлад” -це  означає, що вона може вживати тільки продукти, не здатні викликати гостре харчове отруєння.

Зараз єдиним таким блюдом в її раціоні є локшина швидкого приготування. «Мені завжди подобалася локшина, і я можу запросто з’їсти за раз дві упаковки, – зізнається Джорджі. – Іноді я навіть їм її сирою прямо з пачки».
Але, незважаючи на любов до вищезгаданого продукту, дівчина усвідомлює, що її організм постійно відчуває дефіцит поживних речовин і брак енергії. Тому вона дуже сподівається, що зможе побороти свою недугу і перейти на нормальну їжу.

За матеріалами сайту mirfactov.com

18-річна дівчина споживає 50 кілометрів локшини швидкого приготування - lapshaaa

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *