Власники Android зможуть викрадати літаки - android securosДодаток називається PlaneSploit, і він дійсно просто шокує. Людина на ім’я Хьюго Тесо  на конференції Hack In The Box в Амстердамі представила робочу версію свого незвичайного аплету. Тесо за професією  консультант з безпеки, а також є досвідченим пілотом. І людині з такими знаннями складно не повірити, коли він каже, що може змусити танцювати під свою дудку будь-який авіалайнер.

Додаток працює так:  розподіляє літаки в польоті через радіозв’язок з авіадиспетчерами на землі. Потім PlaneSploit перехоплює зв’язок з літаком, надсилає неправдиву інформацію та повідомлення пілотам через другу систему комунікації – адресно-звітну систему авіаційного зв’язку (ACARS). І так  можна наказати пілотам летіти, куди треба зловмисникові.

На щастя, у Тесо немає намірів ділиться з ким-небудь своїм додатком. PlaneSploit – це просто концепт, що може зайвий раз довести все без слів. І якщо такий додаток потрапить не в ті руки – може статися біда. Але, з іншого боку, для того щоб навіть повністю контролювати літак, потрібно в цьому розбиратися. Адже далеко не кожен, як Тесо, володіє таким рівнем обізнаності про роботу літаків.

За матеріалами сайту gizmonews.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *