Упереджені студенти надсилають більше 200 СМС за день - smsЄ одні новини, що будуть цікаві всім, хто любить надсилати SMS. Виявляється, ті, хто відправляє понад 100 повідомлень за день, як правило, є людьми поверховими, недалекими. Поверховість визначається як наявність у голові думок тільки  про багатство і про власний імідж. І більше – жодних моральних цінностей.

Дослідники канадського Вінніпезького університету спостерігали за 2 300 першокурсниками психологічного факультету. І виявили, що ті, хто пише понад 100 повідомлень за день, набагато менше мають якісь серйозні та етичні принципи в житті, ніж ті, хто пише менше СМС. Тобто люди, які пишуть менше, дбають про щось іще, крім листування.

Також любителі друкувати  виявилися й більш упередженими. Вчені, які представили ці дані на конференції «Особистість і соціальна психологія» в Новому Орлеані, вважають, що причина упередженості таких людей – це телефон. Адже вони проводять цілий день перед екраном, що робить таких людей менш гнучкими, які не бажають витрачати час на зайві роздуми.

Але є ще дещо, що просто шокувало вчених: 30 % студентів, які потрапили в цей експеримент, друкують більше 200 повідомлень! Що ж вони ще роблять крім цього?

За матеріалами сайту gizmonews.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *