Сьогодні, 14 травня 2012 року, оголошено завдання для державної підсумкової атестації з української мови для учнів 9-го класу ЗНЗ.

О 9:00 в прямому ефірі телебачення (Перший національний канал) та радіо (Перший канал українського радіо) було оголошено номер диктанту з відповідного збірника завдань («Українська мова. 9 клас. Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови», автори Мацько Л.І., Мацько О.М., Сидоренко О.М.).

Дев’ятикласникам було запропоновано диктант № 60 «Берегиня роду і народу».

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України, доктор історичних наук, професор Дмитро Володимирович Табачник звернувся до учнів, вчителів та батьків та привітав із закінченням навчального року та початком державної підсумкової атестації.

«Сьогодні, шановні дев’ятикласники, ви будете писати диктант. Кожен із вас зможе показати рівень сформованості навичок грамотного письма з усіх розділів науки про мову. Саме через мову реалізується думка, мова є інструментом усіх наук, усіх здобутків людського розуму», – наголосив він.

Міністр зазначив, що у досягненні успіхів ключова роль належить саме учителю: «Особливу подяку висловлюю вчителям, зусиллями яких закладається найнадійніша основа вашого подальшого духовно-морального та інтелектуального зростання».

Нагадаємо ,що атестація в основній школі, в якій візьмуть участь понад 437 тисяч учнів дев’ятих класів, проводиться з п’яти предметів: української мови, математики, географії, біології, іноземної мови або іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу