Усі коти світу заздрять римському коту-мільйонеру - kotКіт – олігарх! А як ще можна назвати тварину, статки якої оцінюються десятьма мільйонами євро? Люди частенько дарують своїм улюбленцям гроші, будинки тощо. Але така величезна сума, подарована звичайному коту, мабуть, заслуговує на увагу.
Звати пухнастика – Томмазіно, йому чотири роки. А мешкає кіт-мільйонер в італійській столиці. Його життя нагадує історію багатьох хвостатих. Жив собі кіт на вулиці, та одного чудового дня його взяла до себе жаліслива італійка Марія Ассунта, яка народилася в рік Великої Жовтневої соціалістичної революції. У жінки не було родичів, і тому в жовтні 2009 року, вона склала заповіт, за яким усе майно після її смерті має дістатися коту Томмазіно та іншим безпритульним тваринам. А володіла жінка квартирами в Римі, Мілані та Калабрії, крім того, мала й банківські рахунки.

Наприкінці листопада поточного року Марії Ассунти не стало, і кіт Томмазіно став мільйонером. Розпоряджатися майном кота буде медсестра покійної.

За матеріалами сайту novostimira.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *