16 квітня 2013 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки Бориса Жебровського відбувся Всеукраїнський круглий стіл на тему «Вивчення курсів духовно-морального спрямування: досвід, виклики, перспективи».

У ньому взяли участь вчителі курсів духовно-морального спрямування, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, члени Громадської ради з питань співпраці з церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, автори програм, підручників.

Учасники обговорили вплив викладання предметів духовно-морального спрямування на формування особистості дитини та на моральну атмосферу у школі;   взаємодію органів освіти, релігійних і громадських організацій у питанні забезпечення викладання таких предметів тощо. Надзвичайно змістовними були виступи, що стосувались духовно-морального виховання в закладах позашкільної освіти, співпраці з батьківською та місцевою громадами, результати соціологічних досліджень, які стосувались морально-духовного та етичного портрету старшокласників. Думки висловлювались різні, іноді протилежні, але відверті.

За результатами роботи будуть підготовлені відповідні інструктивні документи Міністерства.

Школа і церква: духовно-моральні аспекти навчання і виховання -

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *