Віктор Янукович у Вінниці відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» - pr2Під час робочої поїздки до Вінницької області Глава держави Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад № 7 «Подоляночка» міста Вінниці.  Президент України Віктор Янукович та міністр освіти і науки Дмитро Табачник відвідали одну з груп, спортивний зал, а також переглянули музичний виступ дітей. Президент подарував закладу інтерактивну дошку. У відповідь діти вручили Віктору Януковичу подарунок.

Довідка.

У жовтні 2012 року новозбудований дошкільний навчальний заклад №7 було передано в комунальну власність міста Вінниці. У грудні 2012 року заклад введено в експлуатацію.  

Дитячий садок розрахований на 280 місць. У закладі працюють 37 педагогів і 30 осіб обслуговуючого персоналу, нараховується 15 груп дітей загального розвитку. Освітній процес організовано за художньо-естетичним, фізкультурно-оздоровчим та музичним напрямами.  

У дитячому садку діють вокально-музична, фото- і театральна студії, а також арт-майстерня, Монтессорі-клас, центр іноземних мов і комп’ютерний клас на 8 комп’ютерів. На базі дошкільного навчального закладу розпочав роботу Центр розвитку дитини.  

Інформація Офіцінйого інетернт-представництва Президента України Віктора Януковича

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *