Гігантські равлики-втікачі проїдають стіни будинків наскрізь - sbezhavshieАмериканський штат Флорида стикнувся з серйозною проблемою – вторгненням гігантських африканських земляних равликів, які можуть виростати до розмірів великого щура і прогризати стіни.
У Майамі-Дейд щотижня відловлюють понад 1000 молюсків і 117 тисяч – загалом по всьому штату. За словами Деніза Фейбера, прес-секретаря Департаменту сільського господарства та побутового обслуговування Флориди, перший равлик був помічений домовласником у вересні 2011 року.

Незабаром жителі почали знаходити їх усе частіше, коли равлики вибиралися на поверхню на початку сезону дощів.

“Равлики поїдають більше 500 відомих видів рослин і майже всю зелень, що трапляється на шляху. В деяких країнах Карибського басейну,  таких як Барбадос, раковини равликів проколюють шини автомобілів, а  слиз вкриває тротуари і стіни будинків.

Звичайний равлик може відкладати близько 1 200 яєць на рік. Цей вид равликів любить жити в будинках, бо їм смакує штукатурка через наявність кальцію, що необхідний їм для формування панцира. Равлики також сприяють поширенню паразитів, які можуть спричинити захворювання в людини, зокрема деякі форми менінгіту. На щастя, таких випадків на території штату поки зафіксовано не було”, – каже Фейбер.

Експерти обговорювали методи боротьби з гігантськими африканськими земляними равликами, в тому числі використання сильнішої приманки, нещодавно затвердженої федеральним урядом.

Фейбер розповів, що слідчі намагалися виявити джерело зараження равликами. Одним з можливих варіантів є група Майамі Сантерія, релігійна громада із Західної Африки і Карибського басейну, яка  використовує великих равликів у своїх ритуалах.

За матеріалами сайту fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *