Бездомний виграв 50 тисяч доларів, однак залишився жити на вулиці - dzhek pot1Денніс Махурін з 1978 року живе в статусі безхатченка у своєму наметі. І він планує залишитися жити в ньому, незважаючи на те, що  зірвав куш у миттєвій лотереї.
Волоцюга з Блумінгтона, штат Індіана, стер покриття зі скретч-карти і виграв 50 000 доларів. «Я стер його тут, прямо в моєму наметі», – сказав Махурін. Він уже розпланував, як витратить неочікуване багатство. Чоловік хоче вилікувати зуби, відвідати свого сина, а частину грошей покласти на збереження в банк. Також він розмірковує над тим, щоб придбати новий намет,  бо не бажає жити в звичайному будинку або квартирі.

Правда, після сплати всіх податків, Денніс Махурін отримає лише 35 000 доларів. Сума джек-поту не  така велика, щоб потрапити на перші шпальти видань, але репортерів більше зацікавила заява чоловіка про те, що він збирається дати всім своїм знайомим бездомним по 100 доларів. Махурін сказав, що в нього є вісім приятелів, з якими він готовий поділитися виграшем. «Я не жадібний. Даю можливість усім бажаючим бездомним познайомитися зі мною і отримати свої 100 баксів», – заявив жартома переможець миттєвої лотереї.

Атракціон небаченої щедрості – не дуже поширене явище, особливо коли справа стосується виграшу. Але місцеві жителі, які знають Махуріна, стверджують, що в його випадку все логічно, оскільки переможець – добрий і скромний чоловік. «Він дуже хороший хлопець, один з наймиліших людей, яких я коли-небудь зустрічав», – сказав Еммарі Хрест, співробітник магазину, де Денніс Махурін купив свій виграшний квиток. «Я всім кажу, якщо це мало з кимось статися, так це з ним. Він заслуговує цього виграшу», – переконаний продавець.

За матеріалами сайту fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *