Український хліб провокує інсульт - hlebУ хлібі українського виробництва міститься вдвічі більше солі, ніж в європейському хлібі. Про це розповів Олег Швець, головний дієтолог МОЗ України.

За словами фахівця, за допомогою солі виробники хліба економлять: у неабияк посолене тісто додають менше борошна. Разом з тим, якщо знизити вміст солі у хлібі на 30 %, то частота інфарктів й інсультів у країні зменшиться на 25 – 30 %, наголосив О. Швець.

Як відомо, сіль негативно впливає на серцево-судинну систему, бо спричиняє затримку рідини в тканинах організму. Нагадаємо, за підрахунками Американської асоціації серцевих захворювань, 15 % смертей від захворювань серцево-судинної системи викликано зловживанням солоною їжею.

За матеріалами LIKAR.info

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Український хліб провокує інсульт”
  1. В Украине вкусный хлеб. Ездила в Израиль и провела там очень много времени. Местные хлеба есть невозможно. И что бы там ни говорил “фахивець”, но лучше так, чем есть невкусный хлеб. И потом, мы не так много хлеба едим. Соли много во всех продуктах…

  2. “…за допомогою солі виробники хліба економлять: у неабияк посолене тісто додають менше борошна…” менше борошна на вагу солі? Маячня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *