Цього року на Буковині планують спорудити щонайменше 11 нових спортивних майданчиків. Про це 16 квітня під час прес-конференції повідомила заступник директора департаменту освіти і науки, молоді і спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Любов Тарангул.

«Відкриття нових, ремонт та впорядкування вже існуючих дитячих й спортивних майданчиків зараз на особливому контролі нашого відомства, позаяк саме ці об’єкти відіграють важливу роль в організації дозвілля дітей віком від 3 до 18 років», – зауважила Любов Тарангул. Вона додала, що у краї функціонує 1525 площинних споруд – це майданчики з тренажерним обладнанням, тенісні корти, футбольні поля та інші майданчики, у тому числі з синтетичним покриттям.

«Департамент працює над розробкою регіональної програми облаштування сучасних спортивних майданчиків у навчальних закладах області, а також за місцем проживання та відпочинку буковинців, – повідомила Любов Тарангул. – Зокрема, зараз у краї проводиться Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», під час якого буде впорядковано 914 майданчиків навчальних закладів, 509 – за місцем проживання та 45 – у місцях масового відпочинку. Передбачаємо, що у місячнику візьме участь щонайменше 35 тисяч краян».

За словами заступника директора департаменту освіти і науки, молоді і спорту обласної державної адміністрації, цього літа у дитячому спортивно-оздоровчому таборі «Буковинка», що у Заставнівському районі, відпочиватимуть юні спортсмени області, а у таборі «Лунка» на Сторожинеччині облаштують сучасний спортивний майданчик з нестандартним обладнанням.

Любов Тарангул також зазначила, що на Буковині протягом 2010-2012 років не було перепрофільовано чи закрито жодного спортивного чи дитячого майданчика.

«Навпаки – крайова влада працює над їх збільшенням. Так, за три останні роки в області збудовано 30 нових спортивних споруд», – повідомила вона.

Чернівецька ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу