Чернівчанин Мотовилін – призер Прем’єр-ліги карате в Тюмені - karate1Удруге в сезоні чернівчанин Євген Мотовилін піднявся на п’єдестал пошани на етапі Прем’єр-ліги карате.

Відзначився кращий буковинський каратист на етапі Прем’єр-ліги KARATE1 в Росії (Тюмень), де змагались 242 атлети з 24 країн (зокрема 8 – з України, серед яких 1 – з Чернівців).

Євген Мотовилін вступав у категорії куміте +84 кг (22 атлети з 9 країн). У першому колі суперником Євгена був Elmin Sabotic (Люксембург): основний час 0-0 (за рішенням суддів – 5:0 на користь українця). У 2 колі – Shahin Atamov (Азербайджан): поступився 0:2. (до відома, Shahin Atamov – член національної збірної Азербайджану, срібний призер Чемпіонату світу 2012 року та бронзовий призер Чемпіонату світу 2010 року в категорії куміте +84 кг). 

Атамов пробився до фіналу, завдяки чому Мотовилін продовжив змагання у втішних поєдинках:

1 поєдинок – Heydarli Orkhan (Азербайджан): перемога 1:0;

2 поєдинок – Земеров Руслан (Росія): перемога 1:0.

У підсумку Євген Мотовилін став бронзовим призером.

Цей виступ дав змогу нашому спортсмену піднятися вище як в загальному рейтингу Всесвітньої федерації карате (до цього етапу – 21 позиція), так і в рейтингу КАРАТЕ1- 2013 (до цього етапу – 12 позиція).

У командному заліку Україна посіла 8 місце. Крім Євгена Мотовиліна, медалі у Тюмені вибороли Станіслав Горуна (Львів, куміте – 75 кг – 2 місце), Жанна Мельник (Київ, куміте – 55 кг – 3 місце), Аніта Серьогіна (Одеська обл., куміте – 61 кг – 3 місце).

Для Євгена Мотовиліна це вже не перший успішний виступ у сезоні на етапах Прем’єр-ліги: 3-й на AUSTRIA OPEN karate1, 5-й на DUTCH OPEN karate1 і 3-й на Тюмень karate1.

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *