Першість із кульової стрільби виборов студент КрНУ імені Михайла Остроградського - andrЧемпіоном Універсіади України зі стрільби кульової став студент Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Андрій Сировня.

1 – 5 квітня 2013 року у м. Львів на спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулися змагання зі стрільби кульової ХІ літньої Універсіади України.

Цього річ для участі у боротьбі за першість Універсіади України до Львова прибули 128 найсильніших спортсменів, що представили команди 38 вищих навчальних закладів України з 13 областей України, Автономно Республіки Крим та м. Київ.

Студенти та аспіранти змагалися у вправах з малокаліберного, пневматипістолетів, пневматичної та малокаліберної гвинтівки. У вправі МГ-9 в особистому заліку Андрій Сировня став переможцем, а у вправі МГ-6 – срібним призером. Михайло Пономаренко, студент  КрНУ імені М. Остроградського, посів шосте місце.

Саме на цих змаганнях відбувся відбір кандидатів до складу збірної команди України, до якої увійшов студент КрНУ імені М. Остроградського Андрій Сировня. Переможець візьме участь у у ХХVІІ Всесвітній Універсіаді, яка відбудеться 12 – 17 липня 2013 року в м. Казань (Російська Федерація).

Бажаємо Андрію майбутніх перемог!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *