В Алахабаді народжуються лише близнюки - blВ Індії є маленький населений пункт, який майже нічим не відрізняється від інших. Окрім своїх мешканців. З шестисот людей, які живуть в Алахабаді, сто десять – ідентичні близнюки. Феномен їхнього народження в цьому селі ніхто пояснити не може. Місцеві жителі вже вигадали безліч легенд та історій, які з цим пов’язані.

Жити в Алахабаді дуже весело, кажуть місцеві мешканці. Наприклад, дружинам доводиться увесь час просити своїх чоловіків одягатися по-особливому, щоб не сплутати свого рідного з іншим, який фактично його копія. А діти тут постійно бешкетують, прикриваючи один одного  в школі, або навпаки підставляючи один одного під батьківський гнів за власні пустощі.

Мухамед Хасан, місцевий житель : “До нас постійно приїздять науковці, беруть зразки землі, води. Намагаються з’ясувати, чому у нас народжуються лише близнюки. Те саме з худобою. У наших корів телята з’являються на світ теж парами. Поки що ніхто не може пояснити, чому так відбувається”.

 

За матеріалами   ubr.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *