Сьогодні іспанський дизайнер продемонструє свої таланти - Isidro FerrerСьогодні, 18 квітня, у присутності автора у Щербенко Арт Центрі відбудеться відкриття виставки “Колекція чудес” одного з видатних представників сучасного дизайну та ілюстрації Іспанії – Ісідро Феррера.

Ісідро Феррер почав працювати в графічному мистецтві наприкінці 80-х років, навчаючись у Барселоні в студії відомого іспанського дизайнера. Його роботи стали відзначати в студії Хамелеон в іспанському місті Сарагоса, де він працював з іншими професіоналами.

У 1993 році Ісідро Феррер отримав премію від Міністерства культури Іспанії за кращий дизайн книги Політ раціональності: погляд Гойї. З 1996 року він поєднує роботу графічного дизайнера з ілюстрацією і анімацією.

Серед його клієнтів можна відзначити ліцей Барселони, Національний драматичний центр, Олімпійський комітет Іспанії, Canal +, газета Pa?s і багато видавництв.

За час своєї діяльності Ісідро Феррер отримав численні нагороди, серед яких: Національна премія за дизайн у 2002, Національна премія за ілюстрацію в 2006, Премія European Design Award (Стокгольм) за кращий дизайн плакатів для Національного драматичного центру в 2008 році, Бронзова нагорода на Фестивалі постерів до фільмів (США) за постер для Міжнародного кінофестивалю короткометражних фільмів в Уеска в 2012 році і Золота нагорода Golden Label Awards (Австрія) за кращу концепцію маркетингу в створенні дизайну для Agua de Lunares.

За матеріалами сайту  korrespondent.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *