У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в Запорізькій області завершено інвентаризацію спортивних майданчиків у навчальних закладах. Як повідомив заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук, сьогодні з 608 загальноосвітніх шкіл потребують реконструкції або добудови 63 спортивні майданчики і 25 – із 555 дитячих дошкільних закладів. 

Починаючи з квітня, місцевими органами влади на Запоріжжі організовано проведення суботників з метою прибирання та облаштування спортивних майданчиків у школах, вузах, дворах за місцем проживання. За словами Петра Гончарука, у Всеукраїнський День довкілля, 20 квітня, ця робота набуде масового характеру. 

Посадовець зазначив, що до роботи з наведення порядку на спортмайданчиках взялися учнівські та педагогічні колективи, а також залучаються представники бізнесу, громадськості, які можуть допомогти в оновленні спортивної бази та обладнання. Повністю ж завершити роботи з приведення спортивних споруд у закладах освіти області до нормативної бази заплановано до початку нового навчального року. 

Крім того, загальнодержавною соціальною програмою розвитку фізичної культури і спорту на 2013 – 2017 роки передбачено вже у цьому році впровадити обов’язкові уроки плавання для всіх загальноосвітніх шкіл. З цією метою розпочато інвентаризацію басейнів на території Запорізької області. Також планується поновити проведення шкільних олімпіад з різних видів спорту. Крім того, регіональна влада має ідею – запровадити обласний футбольний турнір на Кубок голови облдержадміністрації для школярів. 

«Наразі у нас проводиться футбольний турнір серед аматорських дорослих команд на Кубок голови облдержадміністрації. Тепер ми плануємо його розширити і провести такі змагання для учнівських команд. Впевнений, що чим більше ми будемо вкладати в спорт і фізкультуру, тим менше доведеться вкладати в медицину», – зазначив заступник голови ОДА Петро Гончарук. 

Запорізька ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *