16 квітня 2013 року Департаментом науки і освіти, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації проведено  круглий стіл з організації військово-патріотичного виховання учнівської молоді Херсонщини. 

Ірина Лисенко, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та інтернатних закладів Департаменту освіти, у своєму звернені до учасників круглого столу наголосила, що головним завданням сьогодення є виконання нових соціальних ініціатив «Діти – майбутнє України» Президента України Віктора Януковича. Тож кожна дитина має бути забезпечена належними умовами для всебічного розвитку. Тому особлива увага приділяється не тільки інтелектуальному та естетичному, а й фізичному розвитку дітей та юнацтва України. 

Учасники заходу обговорили можливості повноцінного використання функцій позашкільної освіти у всебічному розвиткові дітей. У резолюції, прийнятій на засіданні круглого столу, зазначається необхідність привернення уваги органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних і громадських організацій до реалізації Концепції національно-патріотичного виховання молоді, затвердженої спільним наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства оборони України, Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти і науки України. Також було запропоновано проводити обласні та районні конкурси військово-патріотичного напряму, краєзнавчі конференції учнівської молоді. 

Крім того, на засіданні обговорювалася готовність районів та міст області до проведення І та ІІ етапів Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця». 

Як наголосили учасники круглого столу, ці заходи дадуть змогу охопити більшу кількість учнівської та студентської молоді позашкільною освітою та сприяти розвитку їх творчих здібностей, що передбачено пунктом 2.4. «Кожній дитині – можливості для розвитку творчих здібностей» соціальних ініціатив Президента України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “«Діти – майбутнє України». Виховати молодь патріотами”
  1. А чому саме “Зірниця”?
    Існує наша нормальна українська гра “Джура”, затверджена ще у далекому 2003 році.
    Нащо ж нам вертатися до радянських стереотипів, за якими виховувалися люди без роду і племені?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *