Наказом Міністерства освіти і науки України від 17 квітня 2013 року № 448 визнано переможців ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. 

Зокрема, у додатках до наказу розміщено списки переможців серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл; учнів професійно-технічних навчальних закладів; студентів вищих навчальних закладів І – ІІ та ІІІ – ІV рівнів акредитації (як гуманітарного, так і не гуманітарного профілю), а також учителів та викладачів, які підготували переможців. 

Детальніша інформація – у відповідному наказі. 

Довідково: 

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться щорічно, на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка». 

Конкурс проводиться як щорічний загальнонаціональний та міжнародний захід, спрямований на підвищення рівня знань з української мови і літератури, регіональних мов або мов меншин, представлених в Україні, забезпечення їх всебічного розвитку. 

Конкурс проводиться для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, в тому числі ліцеїстів військових ліцеїв, в чотири етапи (з жовтня по березень), для учнів професійно-технічних училищ, студентів і курсантів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та курсантів вищих військових навчальних закладів – в три етапи (листопад-березень).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *