16 квітня 2013 року на базі Глухівського професійного ліцею відбувся обласний форум майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів Сумщини. Найкращі представники з когорти майстрів виробничого навчання ділилися досвідом, обговорювали проблеми та шукали шляхи їх вирішення. 

«Майстер – це своєрідний міст між учнем та його майбутньою професією», – зауважив перший заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ігор Козолуп. 

У закладах профтехосвіти Сумщини працює близько 700 майстрів виробничого навчання, більшість з яких є справжніми професіоналами своєї справи, вболівають за долю своїх учнів. 

Актуальними питаннями першого обласного форуму майстрів виробничого навчання стали: особливості впровадження регіонального компоненту в змісті освіти; налагодження співпраці з роботодавцями; шляхи вдосконалення та самовдосконалення майстрів виробничого навчання; використання інноваційних технологій під час навчання і виробничої практики учнями професійно-технічних навчальних закладів. 

Під час форуму майстри продемонстрували своїм колегам фрагменти уроків виробничого навчання з професії «Перукар» та з професії «Кухар». 

За підсумками роботи форуму майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів, відбувся круглий стіл «Роль майстра виробничого навчання у навчально-виховному процесі в професійно-технічному навчальному закладі», під час якого наголосили на важливості подібних заходів для обміну досвідом та вирішили надалі проводити обласний форум майстрів виробничого навчання щороку.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *