10-12 квітня 2013 року на базі факультету романської філології Київського національного лінгвістичного університету проведено Всеукраїнську студентську олімпіаду з іспанської мови. 

В олімпіаді взяли участь 31 студент з 12 вищих навчальних закладів України, в яких іспанська мова є як першою, так і другою іноземною мовою. До складу журі олімпіади увійшли науково-педагогічні працівники провідних вищих навчальних закладів України. 

Всеукраїнську студентську олімпіаду з іспанської мови відкрила доцент кафедри романської філології Київського національного лінгвістичного університету Алла Скробот, яка передала вітання учасникам олімпіади від ректора університету Романа Васька. 

Спеціально запрошена гостя відділу культури посольства Королівства Іспанії в Україні Крістіна Гарсіа Фернандес, декан факультету романської філології Київського національного лінгвістичного університету Анатолій Чернуха також привітали учасників олімпіади. 

Впродовж двох днів студенти виконали 4 види завдань: комплексний письмовий тест, який передбачає оцінювання рівня знань із лінгвокраїнознавства, лексикології, фразеології, граматики, стилістики іспанської мови; аудіювання (розуміння аутентичного художнього тексту); читання (тест на відновлення логічної послідовності змісту для отримання зв’язного тексту) та говоріння (оцінка рівня іншомовної компетенції за темою переглянутого відео-фрагменту).

 

За підсумками змагання визначено трьох переможців олімпіади. Студенти-учасники олімпіади отримали дипломи за досягнення в окремих номінаціях (експресивність дискурсу, лінгвокраїнознавча компетенція тощо).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *