У Фастові відбулася третя сесія Ради дітей міста, у якій взяли участь 58 депутатів з десяти загальноосвітніх шкіл міста. Перед делегатами сесії з вітальним словом виступив міський голова Олександр Пеньковий, який побажав школярам, щоб з усіх питань, які винесені на розгляд сесії, були прийняті відповідні рішення, які позитивно вплинуть на діяльність Ради дітей міста та розвиток учнівського самоврядування.  

Начальник управління освіти міськвиконкому Тетяна Хмельницька підкреслила активність, діловитість, рішучість, відповідальність лідерів учнівського самоврядування, активну життєву позицію, яка в майбутньому допомагатиме їм досягати поставленої мети.  

У ході роботи сесії заслухано та обговорено низку важливих для учнівської громади міста питань. Голова Ради дітей міста Фастова Анастасія Турупалова доповіла про підсумки роботи Ради. Йшлося про реалізацію програм та проектів у роботі учнівського самоврядування. Обговорено роль партнерства у роботі органів самоврядування дітей та учнівської молоді і підбито підсумки роботи комісії толерантності і духовного розвитку. Значну увагу приділено організації змістовного дозвілля учнів, розвитку їх творчих здібностей. Розглянуто організацію просвітницької діяльності лідерів учнівського самоврядування щодо формування навичок здорового способу життя. Обговорено правову освіту і результати роботи Дитячої громадської приймальні. 

За підсумками роботи сесії з метою розвитку міського учнівського самоврядування, посилення співпраці між шкільними органами та розвитку волонтерського руху, керуючись Статутом міської ради дітей, Рада дітей міста прийняла рішення: 

1. Оголосити про початок виборчої кампанії з виборів голови Ради дітей міста Фастова. 

2.Провести літню Школу лідерів 2013р. 

3. Взяти участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою» та у Всеукраїнській акції «Серце до серця». 

4. Провести міський фотоквест «Моя школа найкраща». 

5. Створити волонтерські загони для проведення просвітницької діяльності щодо формування навичок здорового способу життя та ін. 

На завершення заходу перед присутніми виступила секретар міської ради Галина Поліщук, яка зазначила високий рівень проведення зібрання, важливість та актуальність розглянутих питань. Особливу увагу Галина Поліщук звернула на актуальність доповіді голови правової комісії, учениці загальноосвітньої школи №1 Колесник Тетяни на тему: «Правова освіта і результати роботи Дитячої громадської приймальні».

Секретар міської ради побажала усім активістам учнівського самоврядування після закінчення навчання у вузах повернутися до рідного міста та працювати на його розбудову.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *