Обласна дитячо-юнацька виставка декоративно-ужиткового мистецтва та традиційних промислів «З Україною в серці» проводиться Дніпропетровським обласним дитячо-юнацьким кіноцентром «Веснянка». Її мета – виявлення та підтримка творчо обдарованих дітей та молоді, популяризації народних промислів і традицій. У цьому році для участі у виставці надіслано 545 робіт. З них для експозиції відібрано 224 роботи юних митців, а переможцями визнано 96 дітей Дніпропетровщини.

Відкрив виставку перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Крупський, зазначивши, що тут зібрані справжні дива, створені дітьми.

На виставці представлено декоративно-ужиткове мистецтво та традиційні народні промисли: твори, виконані у техніці Петриківського розпису; вироби з писанкарства та декоративного мистецтва; народні ляльки, створені з використанням автентичних елементів та прадавніх символів тощо.

«Роботи наших юних майстрів, які можна побачити на виставці «З Україною в серці», справді вражають, – зазначив губернатор Дмитро Колєсніков. – Вони виконані майстерно, адже у кожну з них вкладено часточку душі та яскраві емоції авторів». За словами губернатора, підтримка талановитих дітей – один з ключових пріоритетів для влади

На Дніпропетровщині розширюється мережа гуртків та секцій, центрів позашкільного виховання.

Перший заступник губернатора Анатолій Крупський зазначив, що в області відроджується традиція Петриківського розпису, яка невдовзі має всі шанси увійти в перелік нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. «Саме так, спираючись на унікальне підґрунтя вітчизняної культури та традицій, якими захоплюється увесь світ, та повною мірою враховуючи сучасні тренди та передові технології, Дніпропетровщина динамічно розвивається та рухається вперед», – сказав Анатолій Крупський.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *