На чемпіонатах з ірландських танців найкращими стали українці - narniaУкраїнський степ-балет «Narnia» став чемпіоном Європи та світу з ірландських танців.

Золоті нагороди вони отримали за виконання традиційного танцю кейлі. Також перемогу на Чемпіонаті Світу завоювала учасниця колективу Наталія Дискант в соло виконанні.

Цього року Чемпіонати Європи та Світу проходили в Дюссельдорфі. У змаганнях брали участь 24 країни.

Келлі – це народний традиційний ірландський танець. Його виконують за чіткою схемою. Журі оцінює правильність рухів та синхронність команди.

«У принципі, в ірландських танцях багато складних моментів, – розповідає про техніку виконання народних танців Євген Чернець, учаскник степ-балету „Narnia“. – Ноги повинні бути навхрест. Одне коліно затуляє інше. Руки – по швах.  Ірландські танці  дуже відрізняються від українських. У нас – коліна навиворіт. У нас – душа нарозхрист. Руки відкриті. А у них – шалені ноги і спокійний верх. Ноги мають бути навхрест. Одна нога повернута „на три години“, а інша – „на дев’ять годин вечора“. Цю техніку варто прищеплювати з дитинства».

Балет “Narnia” став першим українським колективом, який мав у репертуарі ірландські танці. У 2009 році колектив уперше взяв участь у міжнародних змаганнях Асоціації з ірландських танців WIDA.

 За матеріалами сайту: gazeta.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *