17 квітня 2013 року на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято розпорядження «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 17-ї річниці Конституції України». 

Відповідно до плану заходів, Міністерством освіти і науки спільно з Міністерством культури, Міністерством молоді та спорту, Міністерством оборони, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київської та Севастопольською міськими держадміністраціями заплановано провести низку заходів, приурочених до святкування 17-ї річниці Конституції України. 

Зокрема, заплановано провести науково-практичну конференцію на тему історії вітчизняного конституційного права та напрямів удосконалення Основного Закону України у м. Києві за участі Конституційної Асамблеї, а також тематичні наукові конференції та засідання за круглим столом; інформаційно-просвітницькі заходи (лекцій, засідання за круглим столом, демонстрація фільмів тощо) в закладах культури, військових частинах, закладах для дітей та молоді, спрямованих на роз’яснення значення норм Конституції України у становленні демократичної держави, формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *