"Олімпійські надії": відомо імена переможців міжнародного турніру - mon2Нещодавно у Київському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури та спорту відбувся VІ  Міжнародний турнір з вільної боротьби «Олімпійські надії».

У турнірі взяли участь понад 220 спортсменів із України, Республіки Молдова, Словацької Республіки та Російської Федерації.

На відкритті турніру з привітанням виступив Валерій Матвієць – начальник відділу у справах фізичної культури та спорту Білоцерківського міськвиконкому, також до  спортсменів-учасників турніру звернувся майстер спорту СРСР міжнародного класу, багаторазовий чемпіон СРСР, неодноразовий чемпіон світу з вільної боротьби Михайло Кушнір.

Переможці змагань отримали дипломи, медалі та кубки.

Номінантами стали вихованці ліцею-інтернату. У номінації «За кращу техніку» нагороду отримав Максим Трохимчук, «За волю до перемоги» – Анна Мазуркевич.

Окрім того, відбулося нагородження суддів турніру. За чесність та справедливість у проведенні суддівства в номінації «Кращий суддя» приз отримав рівничанин Іван Парчук, суддя національної категорії.

Нагороди юним спортсменкам вручали директор ліцею-інтернату Володимир Балясников та випускник ліцею, майстер спорту України з вільної боротьби, член юнацької збірної команди України, чемпіон України серед юнаків, бронзовий призер чемпіонату Європи 2012 року серед кадетів Денис Пенюк.

Список переможців та призерів турніру розміщено на сайті Міністерства освіти та науки України.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *