Sharp Europe запускає унікальне змагання, що дасть українським студентам можливість виграти оплачувану літню практику в європейському дослідно-конструкторському центрі Sharp, який розташований в Оксфорді (Великобританія). Ця практика дасть змогу одному студентові отримати унікальний шанс працювати в новому проекті, який може стати визначною частиною щоденного побуту.

Переможець студентського змагання поїде в Оксфорд - Sharp notes 208

Відкрито змагання для студентів, які мають цікаве рішення якоїсь побутової проблеми. Це може бути ідея, як легше прокинутися вранці, приготувати карколомну страву чи зекономити електроенергію. Щоб узяти участь, студентам необхідно до 27 травня 2013 року схематично зобразити цю ідею на папері, сфотографувати свою схему та викласти її на Twitter з тематичною позначкою #GetItDownOnPaper.

За словами Айана Томпсона, директора дослідно-конструкторського центру, компанія Sharp шукає працівників, які відзначаються ентузіазмом, оригінальністю та допитливістю. Це унікальна можливість для людей, які пристрасно віддані науці, отримати можливість працювати над передовими технологіями в проекті, що може бути впроваджений у виробництво. Sharp Laboratories є винахідниками багатьох інноваційних продуктів та працюють над винайденням нових технологій. Основною цінністю для компанії є люди і якість життя, саме тому для неї важливо підтримувати нове покоління фахівців та винахідників. Компанія бажає всім учасникам успіху та чекає на ваші ідеї.

Переможець, який подасть найліпшу ідею, матиме фантастичну можливість працювати в дослідницьких лабораторіях компанії над розробкою технологій майбутнього, що мають поліпшити життя суспільства. Працівники компанії чекають, коли зможуть переглядати конкурсні роботи претендентів.

Журі з працівників Sharp Laboratories скоротить коло претендентів до трьох фіналістів. Після цього працівники компанії Humans Invent проведуть із ними інтерв’ю щодо їхніх ідей. Термін подання ідей – до 27 травня. Переможець буде оголошений на веб-сайті www.HumansInvent.com 10 червня, а практика розпочнеться 1 липня та триватиме 2 місяці.

За матеріалами сайту sharp.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *