2-й зональний тур КВК вітала столиця України. В Національній академії внутрішніх справ України зустрілися п’ять яскравих команд – переможці обласних змагань Житомирської, Київської, Рівненської, Хмельницької областей та м. Києва.

Юні інспектори руху з п'яти регіонів змагалися у кмітливості -

Привітати юних талантів України приїхали почесні гості: заступник Міністра внутрішніх справ України генерал-полковник міліції Сергій Лекарь та директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Олег Єресько. У своїх виступах вони зазначили, що Міністерство освіти і науки та Міністерство внутрішніх справ всіляко підтримують заходи направлені на навчання та пропагування Правил дорожнього руху серед дітей і молоді. А команди, які стояли на сцені вже є переможцями. І безперечно, такими талантами Україна може тільки пишатися.

Під час конкурсів діти жартували, співали, й танцювали, зал не вщухав від оплесків та підтримки. Такого веселого дійства стіни Національній академії внутрішніх справ ще не бачили.

За результатами всіх конкурсів четверте місце посіла команда Рівненської області «Інші діти». Бронзовими призерами стали відразу дві команди: «Юні олігархи» з Києва та «Без поважної причини» з Житомирської області. Друге місце зайняли команда «Нон стоп» з Хмельниччини. А переможцем 2-го зонального туру стала команда «Вітаміни» з Київської області. Саме вони поїдуть у вересні до Міжнародного дитячого центру «Артек», щоб позмагатися за право назватися найкращими у фіналі Всеукраїнської гри команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *