50 спортивних майданчиків для WorkOut установлять на Дніпропетровщині - slРізносторонній розвиток дитини, підтримка талантів молоді та їх інтересу до популярних видів спорту – це одні з основних положень, покладених в основу соціальної ініціативи Президента України Віктора Януковича «Кожній дитині – всебічний розвиток». 

Молодь Дніпропетровщини наразі активно цікавиться WorkOut – вуличним спортом, в основі якого лежать атлетичні вправи на турніках та брусах. Цього року для розвитку виду такого спорту за ініціативи голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитра Колєснікова на Дніпропетровщині буде встановлено 50 спортивних майданчиків з обладнанням для занять з WorkOut. Про це йшлося під час виїзної наради з питань підготовки літнього оздоровлення і відпочинку дітей та модернізації дитячих спортивних майданчиків, яку за дорученням Дмитра Колєснікова провів його перший заступник Анатолій Крупський. 

На Дніпропетровщині за останні роки досягнуто значних успіхів у розбудові спортивної інфраструктури та популяризації здорового способу життя. Лише у 2012 році в регіоні було відкрито дві сучасні льодові арени (у Дніпропетровську та Кривому Розі), два футбольних поля зі штучним покриттям (у Дніпропетровську та дитячому центрі соціальної реабілітації “Перлина Придніпров’я”), 439 спортивних та спортивно-дитячих майданчиків. Усього починаючи з 2010 року в регіоні збудовано 888 спортивних та дитячих майданчиків. Загалом в області діє 4152 майданчики, з них 1149 – з тренажерним обладнанням. 

У 2013 році за рахунок коштів обласного бюджету буде встановлено 52 дитячих майданчика та 50 спортивних майданчиків з антивандальними тренажерами та обладнанням для занять з WorkOut. Також буде встановлено 2 універсальних ігрових майданчика. На ці цілі з обласного бюджету виділено 5 млн грн. Ще близько 200 майданчиків буде встановлено за рахунок місцевих та позабюджетних коштів. 

Також актуальним питанням розвитку спортивної інфраструктури є модернізація вже існуючих дитячих та спортивних майданчиків. В регіоні проведено моніторинг, який показав, що багато наявних майданчиків потребують модернізації. Так, спортмайданчики багатьох шкіл не оновлювалися вже десятиріччя. 

У рамках Всеукраїнського місячника “Спорт для всіх – спільна турбота”, що триває з 1 по 30 квітня, на Дніпропетровщині вже відремонтовано 727 спортивних майданчиків. Загалом за місяць в регіоні буде відремонтовано 1225 спортивних майданчиків. 

Питання модернізації дитячо-спортивних майданчиків у містах та районах області знаходиться на особистому контролі голови ОДА, який доручив до 1 травня привести у належний стан всі наявні майданчики, а до 1 червня – встановити ті, що придбані за рахунок коштів з обласної субвенції. 

Дніпропетровська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *