Шекспіра вивчатимуть на всіх уроках - urУ березні 2014-го з нагоди 450-річчя від дня народження Вільяма Шекспіра, в усіх початкових школах Англії пройде Тиждень Шекспіра. На всіх уроках – від фізкультури до літератури – діти будуть дізнаватися щось нове про великого драматурга.

Тиждень Шекспіра триватиме з 17 по 23 березня. Його головне завдання – ознайомити кожну англійську дитину з шекспірівською спадщиною.

Цю ініціативу підтримали багато фахівців-шеспірознавців, а також відомі актори.  “Чудово, що Shakespeare Birthplace Trust вирішив надихнути дітей на те, щоб віддати належне великій спадщині Шекспіра. Тиждень Шекспіра повинен стати великим і радісним національним фестивалем”, – сказала Джуді Денч, одна з найтитулованіших британських актрис.

Професор Уорікського університету Керол Руттер вважає, що творчість Шекспіра – це один з найважливіших подарунків, який дорослі можуть піднести дітям.

У результаті перегляду національної шкільної програми в Англії 14 – 16-річні школярі відтепер вивчатимуть дві, а не одну, як було раніше, п’єси Шекспіра. А школярі 7 – 11 років вивчатимуть Шекспіра на уроках історії.

 За матеріалами  vsiknygy.net.ua   

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *