18 квітня в Скандинавській гімназії міста Києва відбувся фестиваль «Північне сяйво», на який завітали заступник міністра освіти і науки Борис Жебровський, аташе Посольства Королівства Швеції Хокан Хедстрем, секретар Посольства Фінляндської Республіки Тууро Маттіла та інші.

Тепло «Північного сяйва» -

В основу цього творчого і водночас науково-пізнавального дійства покладено презентацію історії та культури країн Північної Європи. Окрім того, це мотивація навчальної діяльності учнів, що вивчають фінську, данську, норвезьку та шведську мови.

Фестиваль є своєрідним щорічним підсумком діяльності гімназії  у вивченні мов, історії та культури Північних країн. Ошатно вбрані, у національних скандинавських костюмах, учасники вистави «подорожують» на сцені, відкриваючи чарівний світ Швеції, Данії, Норвегії, Фінляндії. Декламування віршів, пісні, танцювальні виступи у рамках театралізованої вистави «Історія, якою треба пишатись» ? вчителі Скандинавської гімназії разом зі своїми учнями створили справді казкове, немовби осяяне світлом Північного сяйва, свято.

Як зазначив Борис Жебровський, Міністерство освіти і науки  цікавиться досвідом роботи навчальних закладів, де учні  вивчають декілька іноземних мов. Шість іноземних мов, які вивчають гімназисти: чотири скандинавські, німецька та англійська, спрямовані лише на одне – виховання достойного майбутнього покоління українців, відкритих світові, озброєних знаннями і сильними духовними якостями.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *