Дмитро Табачник і працівники МОН - за чисте довкілля - kl20 квітня міністр освіти і науки Дмитро Табачник та працівники міністерства долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

За словами міністра, освітяни та науковці, студенти й учні в усіх куточках України підтримали ініціативу Прем’єр-міністра Миколи Азарова та долучилися до Дня довкілля. Як зазначив Дмитро Табачник, така Всеукраїнська акція об’єднує усю освітянську спільноту, сприяє духовному розвиткові підростаючого покоління та розумінню необхідності збереження навколишнього середовища.

Дмитро Табачник розповів про те, що міністерство освіти і науки виступає за «екологізацію освіти» та розуміє важливість розвитку екологічної освіти починаючи від дошкільнят і закінчуючи студентами. «Цього року ми вже втретє провели ІІІ Всеукраїнську учнівську олімпіаду з екології, переможці якої представлятимуть нашу державу у престижній Міжнародній олімпіаді з екології, яка проходитиме у Туреччині», – розповів міністр, спілкуючись із журналістами.

Спільними зусиллями освітянського колективу Міністерства освіти і науки та їхніх родин на проспекті Перемоги у Києві впорядковано прилеглу територію, прилаштовано шпаківні та висаджено молоді дерева.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *