У Криму відбудеться відкриття пам'ятника Вернадському - hjСьогодні в Сімферополі з нагоди 150-річного ювілею від дня народження Володимира Івановича Вернадського відбудеться урочисте відкриття пам’ятника вченому.

23 квітня, в день початку Міжнародної конференції за участі представників академічних кіл далекого і ближнього зарубіжжя, міністр освіти і науки України Дмитро Табачник візьме участь у відкритті пам’ятника Вернадському.

Автором пам’ятника є заслужений художник України Сергій Нікітін. Пам’ятник відлито в бронзі, він стоїть на постаменті з мармуру. Пам’ятник буде встановлений біля головного фасаду Таврійського Національного університету.

У Криму відбудеться відкриття пам'ятника Вернадському - dfНагадаємо, що раніше в рамках святкових заходів відбулося покладання квітів до барельєфа Вернадському в будівлі Таврійського національного університету. Крім того, у фойє університету було відкрито книжково-ілюстровану експозицію «В.І. Вернадський: учений, мислитель, гуманіст», де були представлені документи, листи з фондів Державного архіву АРК.  

Крім того, в рамках заходів, затверджених постановою Верховної Ради Криму, вийшов другий том «Вернадський і Крим», передмову до якого написав Дмитро Табачник. Також видано книгу «Вернадський – кримське спадщина», де зібрані унікальні праці, написані науковцем у кримський період, зокрема й такі, що публікуються вперше. Також підготовлений фотоальбом «В.І. Вернадський і Таврійський університет: рух крізь час», де розміщені малюнки дочки Володимира Івановича, знайдені серед архівних документів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *