Учителька з Саудівської Аравії погодилася вийти заміж за умови, якщо жених одружиться з двома її подругами, які викладають у тій самій школі. Подібна пропозиція застала кавалера зненацька. Він зізнається, що хотів відмовитися, проте друзі й родичі переконали його прийняти незвичайну пропозицію.
Після весілля він зняв три квартири в одному будинку, щоб у кожної дружини було окреме житло. Закони шаріату, що діють у Саудівській Аравії, дозволяють багатоженство. Правовірний має право на чотирьох дружин, проте зобов’язаний ставитися до всіх однаково. Це стосується матеріальної підтримки, спільного проведення часу і виконання подружніх обов’язків.
Кілька місяців тому житель Саудівської Аравії одружився з ученицею середньої школи. Останніми дружинами були класна керівниця дівчинки, директорка школи, в якій вона вчиться, і завідувачка відділу жіночої освіти в районі, де знаходиться ця школа.
За матеріалами rus.newsru.ua