Українці зможуть трощити квартири без дозволу - kvartiraМіністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ пропонує дозволити жителям споруджувати або зносити міжкімнатні перегородки, переносити двері і облаштовувати тамбур у своїй квартирі без дозволу місцевої влади. Відомство розробило законопроект, згідно з яким значно спрощується процес перепланування житлових приміщень.

Дозвіл влади не потребуватиметься, якщо під час робіт не передбачається зміна несучих конструкцій та інженерних систем будинку.

Перелік робіт, які дозволять виконувати в своїй квартирі без погодженого проекту, у профільному міністерстві обіцяють скласти після того, як Верховна Рада затвердить законопроект. Автори документа розраховують, що нові правила перепланування допоможуть громадянам заощадити час і гроші.

Найближчим часом оприлюднений законопроект буде узгоджений з іншими міністерствами, після чого Мінрегіонрозвитку винесе його на розгляд Кабінету Міністрів, а вже в травні він повинен бути направлений до парламенту.

Нагадаємо, минулого року Київрада спростила Порядок перепланування житлових і нежитлових приміщень у будинках столиці. Разом з тим встановлювалося, що відповідальність за перепланування будуть нести не чиновники, а власники квартири і архітектори, які розробляли проект перепланування.

За матеріалами Деловая столица

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Українці зможуть трощити квартири без дозволу”
  1. А я бы ужесточила требования к перепланировкам. У нас же люди без мозгов. Они и раньше разносили дома, а теперь сколько домов рухнет! Хоть бы на голову этих кто предлагает разносить дома без разрешений! Ведь и ослу понятно, что не будут разбираться–несущая, не несущая1 Разрешение нужно на ЛЮБУЮ перепланировку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *