18 квітня у приміщенні Інституту міжнародних відносин Київського Національного університету ім.. Т. Шевченка відбулася звітна сесія Загальних зборів НАН України, яку Академія проводить з метою розгляду результатів річної роботи її установ, аналізу основних досягнень та проблем, окреслення напрямів подальшої роботи.

У звітній доповіді Борис Батон назвав пріоритетні наукові напрями, які активно розвиваються в Академії. Серед них дослідження нанорозмірних систем, наноматеріалів і нанотехнологій, роботи з молекулярної і клітинної біології та біотехнологій, комплекс досліджень з вивчення будови і еволюції Всесвіту, наукові роботи  спрямовані на розробку пріоритетних напрямів модернізації українського суспільства, стратегії сталого людського розвитку тощо.

«Саме наука має створити підґрунтя подальшого соціально-економічного, культурного та освітнього розвитку», – наголосив президент Академії.

Разом з освітянами та науковою громадськістю, у сесії взяли участь вищі посадові особи держави, представники органів державного управління, засобів масової інформації.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *