19 квітня 2013 року визначилися переможці Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013», який проводився у номінаціях: «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Фізика», «Російська мова», «Іноземна мова (французька)».

З цієї нагоди міністр освіти і науки Дмитро Табачник привітав переможців.

У номінації «Інформатика»: Мотурнак Євген Володимирович, вчитель інформатики загальноосвітнього навчального закладу «Навчально-виховний комплекс І-ІІ ступеню – ліцей» № 100 м. Дніпропетровськ. 

Шановний Євгене Володимировичу! 

Вітаю Вас зі званням кращого учителя з інформатики, яке Ви здобули на професійному освітньому конкурсі «Учитель року – 2013». Ця перемога укотре продемонструвала Ваш учительський професіоналізм, глибокі знання з предмету та уміння методично грамотно проводити уроки. 

Завдяки постійній роботі над удосконаленням власних знань та умінь, бажанню віднаходити шляхи реалізації запланованих цілей, відданій учительській праці та природному таланту педагога Ви, шановний Євгене Володимировичу, отримали всеукраїнське визнання як учитель. 

Дякую Вам за виховання нового покоління інтелектуальної та творчої еліти нашої держави. Зичу Вам, Євгене Володимировичу, творчої наснаги та сил для втілення у життя намічених цілей та реалізації поставлених завдань. 

З повагою, 

міністр освіти і науки України Дмитро Табачник

 

У номінації «Музичне мистецтво»: Приходько Марина Іванівна, вчитель комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» Волинської області.

 

Шановна Марино Іванівно!

Професія учителя є найблагороднішою, але водночас і найскладнішою з-поміж інших. Це не дивно, бо ж така професія вимагає не лише знань та майстерності, а й уміння навчати нового, виховувати позитивні людські якості, розвивати в дітях їхні природні здібності і, що найголовніше, бачити у кожній дитині особистість. Звісно, що така майстерність під силу далеко не кожній людині, але Ви, Марино Іванівно, її продемонстрували на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2013», за що й були удостоєні перемоги.  

Ви обдарований і талановитий педагог, представник інтелектуальної еліти української освіти. 

Дякую за Вашу фахову майстерність, за відповідальне ставлення до виховання і навчання учнів, за активну громадянську позицію. 

Нехай Ваша щоденна самовіддана праця буде легкою і радісною, сповненою творчістю та натхненням до нових звершень.

 

З повагою, 

міністр освіти і науки України Дмитро Табачник

У номінації «Фізика»: Валентюк Роман Анатолійович, вчитель фізики Севастопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 39.

 

Шановний Романе Анатолійовичу!

 

Видатний український філософ та педагог Григорій Сковорода учив, що працю потрібно обирати за покликанням, за бажанням серця. Професія учителя, як жодна інша, вимагає саме любові до себе. Ви, шановний Романе Анатолійовичу, відноситеся до тих учителів, які не дають жодного приводу, щоб засумніватися у їхньому професіоналізмі, педагогічній майстерності та любові до обраного фаху. 

Завдячуючи таким людським та професійним якостям, як вимогливе ставлення до позитивних результатів навчання, високий рівень особистої відповідальності за учнів, сумлінне ставлення до проведення кожного уроку фізики, постійне підвищення рівня своїх знань шляхом самоосвіти тощо, Вас визнано кращим учителем з фізики в Україні, з чим я Вас сердечно вітаю. 

Нехай праця на ниві освіти завжди дарує Вам, Романе Анатолійовичу, натхнення до підкорення нових науково-педагогічних вершин, а учні повсякчас висловлюють свою любов та повагу до Вас, відкриваючи для себе з Вашою допомогою усе нові й нові знання. 

З повагою,

 міністр освіти і науки України Дмитро Табачник

 

У номінації «Російська мова»: Єпіхіна Тетяна Володимирівна, вчитель російської мови Запорізького ліцею «Перспектива».

Шановна Тетяно Володимирівно!

 

Завдяки наполегливій праці, творчій насназі, учительському таланту та великій любові до дітей Ви здобули чесну перемогу в освітянському змаганні «Учитель року – 2013». Вважаю, шановна Тетяно Володимирівно, що така перемога є чи не найвищим визнанням Вашої педагогічної майстерності та високого професіоналізму. 

Здобувши звання кращого учителя з російської мови, Ви довели усій Україні, що володієте непересічним талантом – талантом бути учителем. 

Прийміть же, Тетяно Володимирівно, мої найщиріші вітання з перемогою. Бажаю Вам завжди бути сповненою нових ідей та планів на майбутнє, бо саме це і є показником творчого натхнення та задоволення від роботи. 

З повагою,

 міністр освіти і науки України Дмитро Табачник

У номінації «Французька мова»: Лисянюк Олена Леонідівна, вчитель французької мови Житомирської спеціалізованої І-ІІІ ступенів № 20.

 Шановна Олено Леонідівно!

 

Значення вчителя у житті кожної людини важко переоцінити, адже саме учитель розвиває уміння бачити прекрасне у звичайних речах, прищеплює любов до рідної землі, навчає повазі до себе та оточуючих людей, передає знання й традиції попередніх поколінь. 

Ви, пані Олено, узяли на себе величезну відповідальність за виховання прийдешніх поколінь, за що я вдячний Вам. Адже завдяки Вашій щоденній кропіткій праці поєднаній з педагогічною майстерністю та підкріпленій багаторічним досвідом роботи зростає й міцніє інтелектуальний потенціал України. 

На Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2013» Ви здобули перемогу, продемонструвавши всій Україні свій високий професіоналізм та педагогічний талант. 

Бажаю Вам, Олено Леонідівно, щоб Ваша учительська праця приносила лише відчуття задоволення від реалізації поставлених цілей, а любов та повага учнів надихали на створення нових ідей. 

З повагою, 

міністр освіти і науки України Дмитро Табачник

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *