Студент Олександр Гвоздик приніс «Українським отаманам» чергову перемогу - klСтудент Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні Олександр Гвоздик приніс «Українським отаманам» четверту перемогу в матчі-відповіді з «Італійським громом» Всесвітньої серії боксу (WSB), здолавши в надскладному поєдинку алжирського легіонера італійської команди Абдельхафіда Бенчабла. 

«Українські отамани» здобули впевнену перемогу в повторному півфіналі WSB над минулорічним чемпіоном – «Італійським громом». Після поразки в Італії з рахунком 1:4, наші боксери в Києві виграли 5:0. 

Нестандартна манера алжирця знову виявилася дуже незручною для Олександра Гвоздика, але як і в минулому сезоні WSB і на Олімпійських іграх у Лондоні, Олександр зумів вирвати перемогу. Хоча ця перемога стала, мабуть, найскладнішою з усіх – бій був рівним, і наш боксер переміг розділеним рішенням суддів з рахунком 48:47, 48:47 та 47:48. 

Загальний рахунок пів-фіналу Україна – Італія 6 : 4. “Українські Отамани” виходять у фінал Світової серії з боксу.  

У фіналі, який відбудеться у столиці Казахстану Астані 10-11 травня, наші боксери зустрінуться з переможцем поєдинку «Астана Арланс» – «Мехіко Сіті Герерос». Перший матч у Мексиці виграли представники Казахстану – 3:2.

За інформацією НУ “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *