19 квітня 2013 року відбулася зустріч заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського з представниками Мюнхенської автошколи. 

На початку зустрічі заступник міністра зазначив, що 20 років тому підписано угоду між Києвом і Мюнхеном про співпрацю у галузі освіти, яка і сьогодні є однією із кращих, і зараз отримує нові імпульси подальшого розвитку. 

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо законодавчого забезпечення професійного навчання як в Україні, так і в Німеччині; вивчення іноземних мов під час навчання професії; умов вступу до навчальних закладів професійної освіти в Федеративній Республіці Німеччина; прикладів використання дуального навчання (одночасне навчання на виробництві та у навчальному закладі); співпраці між закладами професійно-технічної освіти України та Німеччини (подальший обмін делегаціями, інтеграція навчальних планів, організація стажування учнів та майстрів виробничого навчання тощо). 

«Досвід співпраці між Київським Міжрегіональним вищим професійним училищем автомобільного транспорту та будівельної механізації та Мюнхенською автошколою є прикладом для інших навчальних закладів», – резюмував заступник міністра. 

Наостанок Борис Жебровський зазначив, що «Україна без Європи і в Європі – це різні України. Українська молодь прагне приєднатися до Європейського Співтовариства».

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *