Столична профтехосвіта впорядковувала довкілля - lp320 квітня відбулася щорічна Всеукраїнська акція “За чисте довкілля” у закладах столичної профтехосвіти.  

Учні, педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів брали активну участь у проведенні весняного благоустрою не тільки навчальних закладів, а й прилеглих та закріплених за ними територій. 

Трудовий десант профтехівців із завзяттям та гарним настроєм покращували довкілля: обкопували дерева, газони, фарбували бордюри, прибирали опале листя, виносили сміття, готували клумби для висадків квітів, саджали дерева і кущі. 

Частина навчальних закладів брали участь у прибиранні парку «Нивки», Куренівського та Голосіївського парків, парку «Партизанської Слави». 

Співробітники Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації у рамках «Дня довкілля в столиці» приводили у відповідність території Вищого професійного училища № 25 м. Київ та Київського професійного будівельного ліцею. Учасники акції зібрали сміття, впорядкували газони, побілили дерева, попідмітали доріжки, а також облаштували квітники. 

До загальноміського заходу м. Київ долучилися близько 5 тис. осіб педагогічної та учнівської громади професійно-технічної освіти.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *