16 квітня 2013 року профтехосвітяни міст Стаханова, Брянки, Кіровська, Первомайська взяли участь у проведенні заходу «Єдиний методичний день», який відбувся на базі Стахановського вищого професійного училища сфери послуг.

З вітальним словом до присутніх звернулися директор Стахановського ВПУ сфери послуг Валентина Григоренко і завідувач кабінету загальноосвітньої підготовки та виховної роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області Валентина Тіханова.

Єдиний методичний день передбачав теоретичну та практичну частини. У теоретичній частині Юлія Куценко, завідувач кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО у Луганській області, проаналізувала роботу професійно-технічних навчальних закладів з організації методичної роботи з педагогічними кадрами за підсумками обласного огляду-конкурсу методичних кабінетів.

Програмою Єдиного методичного дня було передбачено проведення секційних засідань для різних категорій педагогічних працівників. Одну з секцій очолила Юлія Куценко, акцентувавши увагу на головних напрямках оновлення змісту професійної підготовки, та запропонувала активізувати роботу щодо впровадження курсу «Основи енергоефективності».

Валентина Тіханова та методист Стахановського ВПУ сфери послуг Тетяна Нарбекова провели засідання школи для педпрацівників «Правовий орієнтир».

Методисти НМЦ ПТО Валентина Убійко і Василь Погорелов провели інтерактивні тренінгові вправи щодо методики організації роботи викладачів загальноосвітніх предметів з обдарованою молоддю та впровадження здоров’язберігаючих технологій на уроках фізичної культури та в позаурочний час.

Наприкінці заходу всі учасники обмінялися думками щодо оцінки досвіду колег, висловили вдячність педагогам за їхню працю на освітянській ниві.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *