Цьогоріч День науки кафедра гуманітарних наук та документознавства Кіровоградського національного технічного університету запросила на свою конференцію гостя з Республіки Польща, професора державного університету міста Білостоцьк Криштофа Філіпова.

Пан Філіпов провів робочу зустріч з керівництвом КНТУ, де були обговорені варіанти творчої співпраці та обміну викладачами, студентами, аспірантами між КНТУ та Білостоцьким університетом.

«Наука – одна з головних складових діяльності будь-якого університету, – зазначив ректор КНТУ, професор Михайло Черновол. – Але ще одна дуже важлива складова – міжнародне співробітництво. Нам дуже приємно, що саме в День науки наш навчальний заклад приймає делегації з інших країн: з університету міста Лімож (Французька Республіка) і з Білостоцького університету (Республіка Польща)».

КНТУ потужно працює, налагоджуючи співпрацю із закордонними навчальними закладами, де щороку 150 – 200 студентів проходять стажування, практику: у Франції, Федеративній Республіці Німеччина, Королівстві Данія, Чеській Республіці, США, Канаді.

За словами Криштофа Філіпова, на перемовинах було досягнуто домовленостей про обміни студентами, аспірантами, науковими співробітниками кафедри гуманітарних наук КНТУ та інституту історії і політичних наук Білостоцького університету, які будуть працювати у напрямках історичних наук. Другий договір між університетами передбачає участь представників Кіровоградського університету у міжнародних конференціях та публікації їхніх робіт у деяких польських збірниках наукових статей та виступів.

Як зауважив завкафедри гуманітарних наук та документознавства КНТУ, професор Василь Орлик, у минулому році студенти, аспіранти, викладачі кафедри кілька разів брали участь у міжнародних конференціях.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *