18 – 19 квітня 2013 року на базі Державного навчального закладу «Артемівський професійний аграрний ліцей» з метою підвищення рівня професійної майстерності та виявлення кращих за професією учнів відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Донецької області з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Кращі трактористи-машиністи змагалися з профмайстерності -Конкурс урочисто відкрив начальник Управління агропромислового розвитку Артемівської райдержадміністрації, голова журі Андрій Черняєв.

Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного.

Теоретичний тур полягав у перевірці теоретичних знань з професії і виконувався всіма учасниками одночасно на комп’ютері методом тестування.

Практичний тур відповідав вимогам кваліфікації тракторист-машиніст сільсьгосподарського виробництва категорії «А» та передбачав регулювання плуга та оранку поля.

Переможцями ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» стали:

І місце – Сергій Супенко, учень Великоновосілкивського професійного ліцею;

ІІ місце – Михайло Леонов, учень Амвросіївського професійного ліцею;

ІІІ місце – Максим Оскірко, учень Державного навчального закладу «Шахтарський професійний ліцей», та Дмитро Задорожний, учень Державного навчального закладу «Артемівський професійний аграрний ліцей».

Кожен учасник Конкурсу отримав грамоту за перемогу в номінаціях: «Кращий теоретик», «Кращий практик», «За краще дотримання вимог охорони праці», «За прагнення до перемоги», «Кращий регулювальник», «За дотримання меж заглиблення і підіймання плуга», «За кращу розмітку ділянки для оранки», «За раціональність при маневруванні трактора на ділянці», «За кращий показник часу в оранні ділянки».

Під час Конкурсу з викладачами та майстрами виробничого навчання проведено засідання «круглого столу» та творчі лабораторії.

Для учнів-конкурсантів організовано екскурсії по Артемівську з відвідуванням міського краєзнавчого музею, в якому знаходяться експозиції з історії Артемівського району та міста. Також учасники відвідали розважальний центр «Победа», в якому переглянули фільм «Легенда 17».

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Конкурсу та бажаємо майбутніх успіхів!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *