Сьогодні в області оздоровленням та відпочинком охоплено 86 % дітей шкільного віку (у 2011 – 73,5 %, середній показник по Україні – 67 %). Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, оздоровлені стовідсотково, і в цьому році стоїть аналогічне завдання.

Одним із конкретних кроків у реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо захисту прав та інтересів дітей стало відкриття на Дніпропетровщині дитячого центру соціальної реабілітації «Перлина Придніпров’я». В ньому створені всі умови для комплексного оздоровлення, соціальної реабілітації та медичного супроводу дітей, які можуть перебувати тут протягом усього року. У 2012 році в Центрі оздоровлено 1 544 дитини. У 2013 році вже оздоровлено 800 дітей, нещодавно до «Дніпропетровського Артеку» заїхало ще 200 юних мешканців області.

У регіональній Програмі з оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2013 року чітко визначено завдання з підтримки мережі дитячих закладів, забезпечення якісного оздоровлення та відпочинку дітей області. Губернатор Дмитро Колєсніков поставив завдання у 2013 р. охопити оздоровленням та відпочинком не менше 87 % дітей шкільного віку.

В області з настанням канікул дітей прийматимуть 25 закладів відпочинку.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *