Шопінг може замінити фітнес - ShopingБританські вчені з’ясували, що жіночий шопінг, який зводить чоловіків з розуму і підриває бюджет, може бути настільки корисним, що його можна порівняти із заняттям фітнесом.

У середньому жінка за рік проходить по магазинах 334 кілометри. А таке навантаження дозволяє спалювати більше 14 тисяч кілокалорій, що приблизно дорівнює 67-ми плиткам шоколаду. Якщо ходити по магазинах двічі на тиждень по дві години, то за все життя можна пройти відстань майже в 20 000 кілометрів.

Дослідження компанії Promotional Codes проводилося на 20 добровольцях, яких зобов’язали ходити по магазинах з крокоміром. Чотири тижні учасники експерименту міряли пройдену відстань, враховуючи не тільки походи за одягом або аксесуарами, а й звичайні щоденні походи за продуктами.

Дослідники дійшли висновку, що правильно організований шопінг цілком може замінити зарядку. Для цього необхідно ходити швидко, високо тягнутися за речами, носити важкі сумки і проводити в магазинах не менше двох годин.

За матеріалами Meddaily

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *