Реалізація державної ідеї принесла перемогу десятикласниці на конкурсі -Учениця 10 класу ЗОШ № 4 Ксенія Пєтухова стала переможцем ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Її ім’я вписане в графу переможців всієї Запорізької області.

Журі конкурсу розглядало роботи учнів у двох номінаціях: історія України і становлення держави, а також література. Ксенія зі своїм педагогом Ольгою Пєтуховою боролися за перемогу в першій номінації. На суд журі була представлена їх робота «Реалізація державної ідеї в часи Гетьманату П. Скоропадського».

Журі оцінювали проблемність і актуальність обраної теми, оригінальність постановки проблем, а також уміння автора збирати, систематизувати і грамотно підносити матеріал. Крім того, за умовами конкурсу, школярі повинні були висвітлити власну позицію щодо розроблюваної теми.

Тема мелітопольської команди суддям здалася цікавою, а робота гідною перемоги. Від міста та Запорізької області ця робота єдина удостоєна такої високої оцінки. Всього у номінації визначені 31 переможець – це представники різних областей України.

За матеріалами сайту mv.org.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *