У Москві завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики. В ході змагань було розіграно 12 комплектів нагород. Українські спортсмени здобули у Білокам’яній два «золота» і «бронзу», що стало кращим результатом національної чоловічої збірної на континентальних першостях за останні 13 років.
Відзначився дворазовий чемпіон Юнацьких олімпійських ігор Олег Степко, який виграв “золото” у вправах на брусах.
У впертій боротьбі за найвищу нагороду у вправах на кільцях бронзовий призер Ігор-2012 Ігор Радивилів набрав однакову кількість балів з французом Саміром Саїдом і розділив з ним перше місце (в опорному стрибку наш гімнаст замкнув п’ятірку кращих).
У найпрестижнішому виді програми – абсолютній першості – українець Олег Верняєв піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани.
На жаль, наші гімнастки залишилися поза п’єдесталом. Кращий результат серед українок показала 17-річна Христина Санькова – восьме місце у вільних вправах.
Проте в загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце, поступившись командам Росії (6-0-4) і Великої Британії (2-2-1).