У Костанайській області, що в Казахстані, директора дитячої спортивної школи Миколая Кірдана звільнили через інцидент, що стався на початку березня на відкритті лижного фестивалю.

 

Як зазначає «Лента.ру», тоді, під час урочистої церемонії, замість державного гімну Казахстану зазвучала пісня Ріки Мартіна Livin’la vida loca. Гімн мали включити після промови глави адміністрації Костанайської області Нурали Садуакасова. Як повідомила методист зі спорту ДЮСШ Ольга Селезньова, рішення керівництва про звільнення здивувало директора школи. Вона також зазначила, що Кірдан не був запрошений на планерку, де розбирався цей випадок. Колектив спортивної школи вже звернувся до глави адміністрації з проханням відновити колишнього директора на посаді. Свої підписи під документом поставили 27 тренерів.

Як пише «Наша Газета», за звільненого директора заступилися 39 працівників ДЮСШ. У листі, зокрема, йдеться, що завдяки зусиллям Кірдана гімн Казахстану не раз лунав на міжнародних аренах. А інцидент на відкритті лижного фестивалю стався через непередбачуваний збіг обставин.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу