22 квітня віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко взяв участь у відкритті урочистого заходу з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності.

У своїй промові Костянтин Грищенко зазначив, що за останній час, на доручення Президента Віктора Януковича, уряд вжив низку системних кроків для того, щоб Україна стала державою, в якій права інтелектуальної власності надійно захищаються.

При цьому він наголосив, що пріоритетом є підвищення правової культури українського суспільства у цих питаннях. «Головною проблемою у сфері захисту прав інтелектуальної власності в Україні є низький рівень правової свідомості українців у цій царині. Рішуча боротьба із інтернет-піратством, роздрібною торгівлею неліцензійним програмним забезпеченням, відео- та аудіоматеріалами – всі ці необхідні заходи не користуються підтримкою, а часто наражаються і на опір суспільства. Змінити ситуацію може лише комплексна інформаційно-роз’яснювальна кампанія, яка покаже необхідність та вигоди поваги до авторського права», – зазначив віце-прем’єр-міністр. 

Водночас він наголосив, що така робота «потрібна понад усе не нашим американським партнерам, не корпораціям з Силіконової долини чи Голлівуду, а власне українській IT-індустрії, вітчизняним музикантам та акторам, винахідникам та вченим». 

У рамках заходу Костянтин Грищенко ознайомився з виставкою «Діти – винахідники» та взяв участь у нагородженні переможців конкурсу «Винахід року – 2012».

 

За інформацією прес-служби віце-прем’єр-міністра

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу