20 квітня 2013 року відбулося обласне літературно-мистецьке свято «Собори наших душ», присвячене 95-річчю від дня народження видатного українського письменника Олеся Гончара.

Переможцям мистецьких конкурсів «Собори наших душ» урочисто вручені грамоти департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та подарунки. Юним художникам подарували фарби, а юним літераторам та композиторам – книги з творами Олеся Гончара.

За підсумками конкурсу буде підготовлений черговий збірник «Собори наших душ» (випуск 15) кращих творів переможців та учасників конкурсу, презентація якого планується на День української писемності та мови, 9 листопада 2013 року.

Після церемонії нагородження учасники свята відвідали виставку «Життя як джерело» у музеї «Літературне Придніпров’я» та обласну дитячо-юнацьку виставку образотворчого мистецтва «Собори наших душ» у Музеї історії комсомолу Дніпропетровщини.

На святі вітали також переможців ІІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (номінації «Література», «Історія та державотворення»).

Довідково:

Проведення свята «Собори наших душ» започатковано у 1998 році до 80-річчя від дня народження Олеся Гончара у рамках Всеукраїнського літературно-мистецького віча «Собори наших душ».

Протягом 15 років педагогічний колектив Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» за підтримки департаменту освіти і науки облдержадміністрації зберігає традицію проведення обласних літературно-мистецьких свят «Собори наших душ».

У конкурсі беруть участь юні таланти віком від 6 до 18 років з усіх регіонів області.

Святу передують обласні конкурси юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *